Palnik uniwersalny PU-216A / X16 - Kaseta
Kod produktu: W310-5310
Kod kreskowy: 5902768535372
Opis produktu
Palnik uniwersalny PU-216A/X16 to wszechstronne urządzenie acetylenowo-tlenowe od firmy PERUN przeznaczone do spawania stali o przekroju do 12 mm oraz cięcia stali od 3 mm do 100 mm. Wyposażony w system mieszania inżektorowy oraz komplet wymiennych nasadek do różnych zastosowań. Nasadki do spawania posiadają wyloty o różnych rozmiarach, natomiast nasadka do cięcia wyposażona jest w dysze rowkowe X16 z zaworem tlenu tnącego sterowanym pokrętłem. Cały zestaw dostarczany jest w wytrzymałej metalowej walizce.
Komponenty zestawu spawalniczego
- Rękojeść 216
- 6 nasadek do spawania z wylotami
- Nasadka do cięcia
- Komplet dysz do cięcia
- Przystawka do cięcia
- Komplet wałeczków do czyszczenia otworów
- Komplet uszczelek zapasowych
- Klucz
- Metalowa walizka transportowa
Zalety
- Multifunkcjonalność - możliwość spawania, cięcia, podgrzewania, lutowania i opalania przy użyciu jednego urządzenia
- Wszechstronność zastosowań - odpowiedni do pracy z różnymi materiałami: stalą, żeliwem, miedzią, mosiądzem, brązem i aluminium
- Kompletny zestaw w wytrzymałej walizce - gotowy do natychmiastowego użycia z pełnym wyposażeniem
- Wysoka jakość wykonania - trwała konstrukcja z dożywotnią gwarancją producenta na podstawowe elementy
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ palnika | Uniwersalny acetylenowo-tlenowy z systemem inżektorowym |
| Zakres spawania | Stal o przekroju do 12 mm |
| Zakres cięcia | Stal o grubości 3-100 mm |
| Nasadki do spawania | 6 wymiennych nasadek z wylotami o różnych rozmiarach |
| Nasadka do cięcia | Z dyszami rowkowymi X16 i pokrętłem tlenu tnącego |
| Materiały do obróbki | Stal, żeliwo, miedź, mosiądz, brąz, aluminium i inne metale i stopy |
| Zastosowania | Spawanie, cięcie, podgrzewanie, lutowanie, opalanie |
| Zalecane ciśnienie tlenu (cięcie) | 2-6 bar (w zależności od grubości materiału) |
| Zalecane ciśnienie acetylenu | 0,1-0,5 bar (w zależności od rodzaju pracy) |
| Pakowanie | Metalowa walizka transportowa |
| Gwarancja | Dożywotnia (z wyłączeniem części szybko zużywających się) |
Pliki do pobrania
Ulotka techniczna