Uchwyt Spawalniczy MIG/MAG Lincoln Electric LGS3 360G - 3m (MB36/3M)
Kod produktu: W10430-36-3M
Kod kreskowy:
Opis produktu
LGS3-360G to profesjonalny uchwyt spawalniczy MIG/MAG chłodzony powietrzem, przeznaczony do intensywnych prac produkcyjnych i konstrukcji stalowych. Zapewnia stabilną pracę do 330A @ 60% (CO₂). Wersja 3 m sprawdza się w standardowych stanowiskach spawalniczych.
Zalety
- Wysoka wydajność przy 330A @ 60%
- Przystosowany do drutu do 1,6 mm
- Solidna konstrukcja do pracy przemysłowej
- Ergonomiczna rękojeść i stabilne prowadzenie
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | LGS3-360G |
| Proces | MIG/MAG |
| Typ chłodzenia | Powietrzem |
| Cykl pracy (CO₂) | 330 A @ 60% |
| Cykl pracy (M21) | 300 A @ 60% |
| Maks. średnica drutu | do 1,6 mm |
| Wyposażenie fabryczne – końcówka prądowa | 1,2 mm |
| Wyposażenie fabryczne – dysza stożkowa | 16 mm |
| Długość przewodu | 3 m |
| Numer katalogowy | W10430-36-3M |
Pliki do pobrania
Informacja o producencie
Producent
Lincoln Electric
Jana III Sobieskiego 19A
58-260 Bielawa, Polska