Uchwyt Spawalniczy MIG/MAG Lincoln Electric LGS3 150G - 4m (MB15/4M)
Kod produktu: W10430-15-4M
Kod kreskowy:
Opis produktu
LGS3-150G to uchwyt spawalniczy MIG/MAG z serii LGS3, zaprojektowany do lekkich prac warsztatowych oraz spawania cienkich arkuszy blach. Wersja z przewodem 4 m zapewnia większy zasięg pracy bez utraty parametrów technicznych i komfortu prowadzenia.
Zalety
- Nowoczesna i ergonomiczna konstrukcja
- Stabilne podawanie drutu do 1,0 mm
- Wydłużony zasięg roboczy – 4 m
- Komponenty zgodne z europejskimi normami
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | LGS3-150G |
| Proces | MIG/MAG |
| Typ chłodzenia | Powietrzem |
| Cykl pracy (CO₂) | 180 A @ 60% |
| Cykl pracy (M21) | 150 A @ 60% |
| Maks. średnica drutu | do 1,0 mm |
| Wyposażenie fabryczne – końcówka prądowa | 0,8 mm |
| Wyposażenie fabryczne – dysza stożkowa | 12 mm |
| Długość przewodu | 4 m |
| Numer katalogowy | W10430-15-4M |
Pliki do pobrania
Informacja o producencie
Producent
Lincoln Electric
Jana III Sobieskiego 19A
58-260 Bielawa, Polska