Reduktor butlowy jednostopniowy SLIGHT SLRBT-1 - Tlen
Kod produktu: W212-6700
Kod kreskowy: 5902241410141
Opis produktu
Reduktor butlowy jednostopniowy SLRBT-1 "SLIGHT" do tlenu firmy PERUN to produkt renomowanego polskiego producenta sprzętu gazowego. Jest to reduktor bezdźwigniowy o zmiennej regulacji ciśnienia wylotowego, służący do obniżania ciśnienia tlenu pobieranego z butli do wymaganego ciśnienia roboczego. Zapewnia samoczynne utrzymanie ciśnienia na stałym poziomie niezależnie od zmian ciśnienia wlotowego. Znamionowe ciśnienie wlotowe wynosi 200 bar, a zakres ciśnień wylotowych 0,5-10 bar. Przepustowość nominalna to 30 m³/h, co sprawia, że jest idealny do typowych prac spawalniczych.
Komponenty zestawu
- Reduktor SLRBT-1 "SLIGHT"
- Uszczelki zapasowe - 2 szt.
- Opakowanie: pudełko tekturowe
Zalety
- Uniwersalne zastosowanie - do spawania blach o grubości do 20 mm i cięcia blach o grubości do 200 mm
- Wyposażony w zawór bezpieczeństwa chroniący przed nadmiernym wzrostem ciśnienia wylotowego
- Nowoczesna i lekka konstrukcja z serii "SLIGHT" zapewniająca wygodę użytkowania
- Oznaczenie maksymalnego ciśnienia wlotowego i wylotowego czerwonymi kreskami na manometrach dla zwiększenia bezpieczeństwa
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj gazu | Tlen |
| Znamionowe ciśnienie wlotowe | 200 bar (20,0 MPa) |
| Zakres ciśnień roboczych | 0,5-10 bar (0,05-1 MPa) |
| Znamionowa przepustowość | 30 m³/h |
| Gwint na wlocie | G3/4 |
| Gwint nakrętki na wylocie | G1/4 |
| Końcówka węża | 6,3 mm |
| Nr katalogowy | 212-6700 |
| Dopuszczalna temperatura gazów | 5÷45°C |
| Gwarancja | 24 miesiące od daty sprzedaży |
Pliki do pobrania
Ulotka techniczna