Reduktor butlowy dwustopniowy z rotametrem 2RBArg/ KW–0,15R - Argon/CO2
Kod produktu: W252-8063
Kod kreskowy: 5902241400371
Opis produktu
Reduktor butlowy dwustopniowy 2RBArg/KW-0,15R do argonu i dwutlenku węgla firmy PERUN to zaawansowane urządzenie renomowanego polskiego producenta sprzętu gazowego. Jest to reduktor bezdźwigniowy o podwójnym układzie redukcji ciśnienia, wyposażony w rotametr umożliwiający kontrolę przepustowości gazu. W pierwszym stopniu następuje obniżenie ciśnienia wlotowego do wysokości średniej, a w drugim stopniu ustalane jest wymagane ciśnienie wylotowe. Przepustowość wskazuje rotametr w zakresie 5-20 dm³/min. Znamionowe ciśnienie wlotowe wynosi 200 bar, a ciśnienie wylotowe ustawione jest fabrycznie na 1,5±0,07 bar.
Komponenty zestawu
- Reduktor 2RBArg/KW-0,15R
- Uszczelki zapasowe (pierścienie) - 2 szt.
- Opakowanie: pudełko tekturowe
Zalety
- Wbudowany rotametr zapewniający precyzyjną kontrolę przepustowości gazu w zakresie 5-20 dm³/min (0,3-1,2 m³/h)
- Podwójny układ redukcji ciśnienia zapewniający znacznie dokładniejsze utrzymanie ciśnienia roboczego w całym zakresie opróżniania butli
- Zwiększona odporność na zamarzanie przy dużych poborach gazu i niższych temperaturach otoczenia
- Dwa zawory bezpieczeństwa zabezpieczające przed nadmiernym wzrostem ciśnień (średniego i wylotowego) oraz zawory odcinające z przyłączką do węża
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj gazu | Argon / Dwutlenek węgla |
| Gwint na wlocie | W21,8 x 1/14" |
| Znamionowe ciśnienie wlotowe | 200 bar (20,0 MPa) |
| Zakres podziałki rotametru | 5-20 dm³/min (0,3-1,2 m³/h) |
| Ciśnienie wylotowe (ustawione na stałe) | 1,5±0,07 bar (0,15±0,007 MPa) |
| Gwint nakrętki na wylocie | G1/4 |
| Końcówka węża | 6,3 mm |
| Nr katalogowy | 252-8063 |
| Dopuszczalna temperatura gazów | 5÷45°C |
Pliki do pobrania
Ulotka techniczna